Бійці ГУР підірвали у Мелітополі станцію управління військами РФ.


У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області 10 липня на території одного з підприємств пролунав потужний вибух. Було знищено логістичну базу росіян.
Про це повідомили у
Головному управлінні розвідки Міноборони України (ГУР)в п'ятницю, 11 липня.
За даними ГУР, внаслідок спецоперації було знищено логістичну базу окупантів, а також апаратну станцію супутникового зв’язку, яку російські війська планували використовувати для координації своїх дій.
"Детонація відбулась у момент, коли московити "на розслабоні" розвантажували військовий транспорт ― п’ятеро загарбників з так званої "росґвардії" ліквідовано", — йдеться у повідомленні.
Операція стала результатом спільних дій української розвідки та місцевого руху опору.
Раніше поблизу тимчасово окупованого Мелітополя Запорізької області підірвано військовий потяг російських загарбників.
Також ми писали, що рух опору "АТЕШ" паралізував логістику росіян в Мелітополі.
У результаті спецоперації в Мелітополі було знищено логістичну базу росіян та апаратну станцію супутникового зв’язку, заплановану для координації дій окупаційних військ. Українська розвідка спільно з місцевим рухом опору здійснили успішну спільну операцію, що призвела до ліквідації п’ятеро окупантів під час вибуху на базі.
Читайте також
- Третя штурмова встановила рекорд зі збиття БпЛА — які результати
- Зеленський анонсував ще оборонні пакети від партнерів — звернення
- Чи зміняться пенсії та податки — інтерв'ю з Данилом Гетманцевим
- Газовики обурені законопроєктом про підвищення податку на землю
- ДБР повідомило про підозру Шабуніну — що відомо
- Буданов розповів, скільки ще планує бути на посаді голови ГУР