Екскомандир «Айдару» припустив, яке місто незабаром може знову опинитися в окупації.


Нині на фронті ситуація дуже складна. Місто Куп'янськ може стати першим містом, що буде окуповано вдруге. Про це заявив колишній командир взводу батальйону "Айдар" Євген Дикий під час інтерв'ю на каналі "Еспресо".
Ворог серйозно готується до операції з метою захоплення Дніпровських островів, які були під контролем українських сил з осені 2022 року. Є можливість, що вони спробують висадитися на правий берег з ДРГ. Про це Дикий зазначив.
За його словами, Херсон наразі не знаходиться під загрозою повторної окупації, але Куп'янськ є вразливим.
Колишній командир "Айдару" пригадав, як українські сили визволяли Харківщину. Зараз же ЗСУ відбивають ворожі атаки в околицях Куп'янська. Ворогу вже вдалося туди проникнути одного разу. Захисники спробують утримати лінію по річці Оскіл.
Дикий також розповів про ситуацію в Кураховому. Там є фортифікації, але майже всі окопи порожні. Крім того, у взводному опорному пункті має бути 30 бійців, але там зазвичай є тільки три старих дідуся. Така ситуація наразі в Кураховому, за словами Дикого.
Читайте також
- Російські безпілотники завдали ударів по Харкову та підприємствах Полтави
- Ворог атакував Одещину ударними безпілотниками
- Перспективи ядерної угоди: таємні контакти між Іраном і командою Трампа
- Європа шукає шляхи стримування Росії без миротворців
- Ядерна загроза: Україна отримає ізраїльську плацентарну терапію проти радіаційного ураження
- ЗМІ розкрили деталі можливого мирного плану для України