Фруктовий кошик: як змінилися ціни на яблука, виноград, банани та апельсини.


Ціни на фрукти в Україні цієї осені
Ціни на фрукти в Україні цієї осені демонструють різну динаміку. За останній місяць знизилися ціни на яблука, звичайні апельсини, а також підросла вартість бананів і преміум-класу апельсинів. Про це повідомляє портал "Мінфін".
Ціни на яблука знизилися на 19,5%. У вересні ціна за кілограм становила 33,51 гривні, а зараз вона складає 26,97 гривні. Причиною такого зниження є сезон збору врожаю яблук восени.
Ціна на звичайні апельсини знизилась на 12,2%, тоді як апельсини преміум-класу подорожчали на 7,4%. Таким чином, звичайні апельсини в даний час коштують 70,90 гривні за кілограм, а преміум-класу – 87,40 гривні за кілограм.
Ціна на банани зросла на 10,9%. В вересні вони коштували 55,85 гривні за кілограм, а тепер їхня середня вартість становить 61,92 гривні за кілограм. Це може бути пов'язано з коливаннями поставок.
Виноград подешевшав на 5%, його середня ціна складає 134,53 гривні за кілограм. Найімовірнішою причиною зниження ціни є збільшення обсягів місцевого врожаю винограду на ринку.
Читайте також
- У Сумах оголошено день жалоби після російського удару
- У Міноборони пояснили, чи зможуть іноземці або особи без громадянства у ЗСУ отримати статус УБД
- Трамп вимагає 5% ВВП на оборону: як НАТО планує виконати цю безпрецедентну вимогу
- Росіяни намагаються встановити вогневий контроль над логістичними шляхами на Запоріжжі
- Стратегічне партнерство: Укроборонпром і Rheinmetall розширюють виробництво озброєнь в Україні
- Близько 200 суден та десятки компаній: ЄС затягнув санкційну петлю навколо Росії