Індія продає Росії електроніку та дрони, необхідні для війни в Україні – ЗМІ.
05.09.2024
1377

Журналіст
Шосталь Олександр
05.09.2024
1377

Росія планує збільшити закупівлю "чутливих товарів" в Індії
Уряд Росії планує збільшити закупівлю "чутливих товарів" в Індії і будувати виробничі об'єкти в цій країні. Згідно з даними видання Financial Times, російське міністерство промисловості і торгівлі розробило план закупівлі критично важливої електроніки на суму 82 млрд рупій ($1 млрд) в жовтні 2022 року.
Урядове листування вказує на те, що Росія розглядає можливість інвестування в розвиток і виробництво електроніки разом з Індією. Конкретні товари, які будуть закуплені, зазначені у митних деклараціях. Наприклад, компанія Innovio Ventures з Індії вже була вказана як постачальник електронного обладнання, включаючи безпілотники, на суму понад $4,9 млн до Росії.
За даними видання Financial Times, уряд Росії планує збільшити закупівлю "чутливих товарів" в Індії, а також будувати виробничі об'єкти у цій країні.
Закупівлі конкретних товарів пов'язані з цим проєктом вказані в митних деклараціях. Наприклад, компанія Innovio Ventures з Індії була згадана як постачальник електронного обладнання, включаючи безпілотники, на суму понад $4,9 млн до Росії.
Джерело: ZN.UA
Читайте також
- Найжорсткіший пакет обмежень: Євросоюз завдасть чотирьох санкційних ударів по Росії
- Путін відкинув мирний план США, України та Європи: FT дізналася подробиці
- Росія цинічно вдарила по автобусі на Сумщині: багато загиблих і поранених
- Росія готується до захоплення островів на Дніпрі
- Сили оборони зачистили на 95% село Багатир на Донеччині
- Перевірка на причетність до РФ. Кабмін затвердив ключовий документ для церков