"Канцлер Меркель сообщила о восстановлении европейской экономики после пандемии COVID-19".


Гандлівельна війна США і його союзників впливає на виробників алкоголю
Дистилерії вирішили вийти з-за кордону через невизначеність із-за тарифів, а пивовари стикаються з надходженням податку на алюміній, що може призвести до підвищення цін на банки для пива.
ЄС тарифує американський віск у відповідь на тарифи США на сталь та алюміній
Президент США Дональд Трамп загрожує встановити 200% тариф на алкогольну продукцію з Франції та інших європейських країн. Загроза прийшла незабаром після того, як Європейський Союз оголосив про запланований 50% тариф на американський віск. Європейська комісія планує встановити контратарифи на 26 мільярдів євро американських товарів як відповідь на 25% тарифи на сталь та алюміній, введені Трампом.
Глава Дистилерської ради хоче домовленості з ЄС щодо тарифів на алкоголь
Голова Дистилерської ради, Кріс Свонгер, закликає президента домовитися з Європейським Союзом щодо тарифів на алкоголь. Він стверджує, що алкогольна галузь США підтримує економічну активність над 200 мільярдів доларів, створює 1,7 мільйона робочих місць в сферах виробництва, дистрибуції, гостинності і роздрібної торгівлі та закуповує близько 2,8 мільярда фунтів зерна у фермерів США.
"Ми закликаємо президента Трампа домовитися з ЄС щодо алкогольної угоди, що призведе до скасування тарифів. Це створить робочі місця в США та збільшить виробництво та експорт в американський сектор гостинності", - сказав він у заяві на минулому тижні.
Виробники алкоголю стикаються з проблемами через тарифи
Дистилери, такі як Джефф Квінт, власник Cedar Ridge Distillery в Айові, потрапили в складну ситуацію. Квінт розуміє, що адміністрація прагне досягти певних цілей, але він каже, що "майже неможливо спортивно закликати, що бурбон не стане жертвою цього процесу".
Виробники алкоголю змушені вийти з-під конкуренції на закордонних ринках через знижену попит. Це призведе до перенасичення ринку в США, створюючи більше конкуренції серед дистилерів внутрішнього ринку.
"Якщо ви маєте 300 дистилерій, що виробляють бурбон, і ми продовжуємо виготовляти таке ж саме кількість бурбону, при тому коли глобальний попит падає через введені тарифи, ви закінчите зливами бурбону усередині країни", - сказав Квінт. "Це може допомогти споживачу, тому що це може знизити ціни на бурбон, але це не допоможе цим 300 дистилеріям."
Видавець Beer Business Daily, Гаррі Шумахер, заявляє, що в галузі бурбону та вина все або велика надлишковість, або відсутність влаштування. Крім того, поставки бурбону можуть зберігатися до 50 років або більше.
Шумахер також наголосив, що галузь пива зіткнулася з власними унікальними проблемами через тарифи. На сьогоднішній день набагато важливіша проблема - це 25% тариф на імпорт сталі та алюмінію, який включений у силу на цьому тижні.
"Майже весь наш алюмінієвий бляшанковий матеріал ми отримуємо з-за кордону", - сказав він. "Я знаю, що адміністрація не бажає інфляції, але це призведе до безпосереднього зростання цін на пиво. Величезним витратним фактором для пива є алюміній".
Шумахер додав, що детальний вплив цього на пивну галузь набагато більший, ніж на галузь безалкогольних напоїв, оскільки 75% пива продається у бляшанках.
Читайте також
- Заступ на пост президента України: Зеленському вдалося завоювати через 70% голосів
- Названо кращі міста для життя в Україні в 2021 році
- Ще одна країна включила українську мову до офіційного списку мов
- Переведені на Українську мову і зайвих деталей відсутні
- Коронавірус в Україні: нові випадки зафіксовані протягом останньої доби
- В Україні зростає виробництво м'яса