Масове отруєння в Туреччині: 53 школярі потрапили до лікарні .


У Діярбакиру сталося масове отруєння учнів початкової школи. 30 квітня 2025 року після обіду 53 учні почали відчувати симптоми хвороби, такі як лихоманка, блювота і нудота, і були доставлені до лікарень. За даними телеканалу Haber Global, 47 учнів вже виписано, але 6-ох продовжують лікувати. Причини цього масового отруєння наразі встановлюються в результаті розслідування владою.
Також недавно в місті Сівасі трапилася подібна ситуація. В гуртожитку 27 квітня 53 студенти, які їли вечерю, були госпіталізовані через харчове отруєння. Влада розпочала розслідування і забрала зразки їжі для подальшого аналізу.
Аналіз та контекст:
Ці два випадки отруєння свідчать про проблему з безпекою харчування в громадських закладах Туреччини. Ймовірно, це може бути зв'язано з неправильним приготуванням їжі або зараженими продуктами. Вирішення цієї проблеми потребує активних дій влади, щоб запобігти подібним ситуаціям у майбутньому та забезпечити безпеку та здоров'я громадян.
Читайте також
- Жахлива ДТП на Хмельниччині: загинули підліток і чоловік, ще троє людей травмовані
- Трамп знайшов покупця для TikTok, але знадобиться схвалення Китаю
- Разом із наступом РФ на Сумщині стартував будівельний проєкт вартістю понад 60 млн грн
- Охоронець Дуди приїхав в Україну із неоднозначним шевроном та викликав дискусію в мережі
- У Танзанії в результаті ДТП загинули 38 людей
- Чеські спецслужби врятували віцепрезидентку Тайваню, на яку готували замах китайці