Міноборони запускає тестування зимових комплектів одягу для військовослужбовиць.


Міністерство оборони України повідомило про початок випробувань нового зимового одягу та білизни, спеціально призначених для жінок-військовослужбовців з урахуванням їхніх фізичних характеристик. Куртки та штани для захисту від холоду, а також білизна, яка підходить для низьких температур, включаються до набору.
Заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков зазначив, що Міноборони зосереджується на поліпшенні доступності одягу для жінок-військовослужбовців, з урахуванням їхніх антропометричних особливостей. Головною метою є створення комфортного одягу, який сприятиме більш ефективному виконанню бойових та спеціальних завдань.
Міноборони поліпшує матеріальне забезпечення військовослужбовців, вносить зміни у одяг та засоби захисту, з урахуванням антропометричних особливостей жінок. Ми плануємо розробити нові зимові куртки та штани, а також білизну для демісезону і зими. Наша мета - забезпечити жінок комфортним одягом, який відповідає їхнім потребам і дозволяє ефективніше здійснювати бойові та спеціальні завдання
Нагадаємо, що військовослужбовці ЗСУ отримали комплекти літніх полевих костюмів, які виготовлені з урахуванням жіночих фізичних параметрів, вперше.
Читайте також
- Росія жене на фронт трудових мігрантів. ГУР розкриває цинічну схему вербування
- Атака на Кременчук: як виглядали масовані удари по місту
- Карта бойових дій в Україні станом на 21 червня 2025 року
- Росія планує «перевиховати» українських дітей в «Артеку» – ЦНС
- Втрати ворога станом на 21 червня 2025 – Генштаб ЗСУ
- Безпілотники атакували Льгов у Курській області