На Дніпропетровщині собаки обгризли тіло померлої власниці .


Тіло померлої жінки, яка жила самотньо у своєму будинку в Нікополі, було розірвано собаками. Ця подія сталася кілька днів тому, після смерті жінки собаки почали її обгризати.
Нікопольський притулок звернувся до громадськості з проханням допомогти цим тваринам. Наразі в будинку виявлено щонайменше 10 собак.
"Тіло забрала швидка з поліцією. А собаки залишилися самі. Страшенно худі, перелякані, не ручні. Вони, крім хазяйки, людей інших не знали й не бачили. Сусіди - дуже гарні і добрі люди, поки що годують цих 10 собачат. А я ламаю голову, куди їх посадити??? І місця немає зовсім. Ще й холод такий, що невеличкі собаки у вольєрах, хоч і в будках з сіном, мерзнуть і дуже худнуть. А таких худеньких куди??? Ізолятор забиті хворими. А з щенятами як бути??? Знову у мене головоломка"
У Запоріжжі було вилучено 30 собак у місцевого мешканця, який тримав їх у однокімнатній квартирі. Правоохоронці та співробітники комунальних служб були залучені до цієї операції.
Також, раніше відома зооволонтерка Вікторія Скільсара звернулася до громадськості з проблемою чоловіка, який тримав більше 20 тварин у своєму будинку у Черкасах. Суд вже вирішив вилучити 30 собак у цього чоловіка та відправити на стерилізацію.
Крім цього, у Черкасах виявили жінку, яка не може потрапити до своєї однокімнатної квартири на Митниці через накопичене сміття. Інспекція наклала штраф на черкащанку, але питання вирішення проблеми залишається відкритим.
Читайте також
- На Львівщині рятувальники визволили чоловіка, який став заручником власної ванної
- ЗСУ назвали три способи, якими росіяни зривають мобілізацію в Україні
- За атаками «Шахедів» по Україні стоїть не тільки Росія – The Times
- Зеленський нагородив воїнів Військово-Морських сил ЗСУ
- Росіяни цинічно вихваляються атаками на українських рятувальників
- Замість надати документи вдарили по голові: на Рівненщині побили військового ТЦК