Окупанти розбомбили Херсонський онкологічний диспансер (фото).


Медичний заклад - Херсонський регіональний онкоцентр - був атакований російськими терористами учора ввечері. Згідно з повідомленням пресслужби Міністерства охорони здоров'я, на лікарню було кинуто дві керовані авіабомби, через що будівля отримала серйозні пошкодження.
На щастя, пацієнти та медичні працівники не постраждали, оскільки знаходилися в укритті.
Варто пригадати, що російські терористи напали на Херсон вчора зранку, випустивши приблизно 1000 снарядів протягом 40 хвилин.
Продовження війни
Повномасштабна війна триває вже 1032 дні.
За останню добу відбулося 191 бойове зіткнення. Українські захисники відмовляються пропускати ворога глибше нашої території і відповідають вогнем.
Противник здійснив 32 ракетні та 32 авіаційні удари, включаючи 9 ракет та 59 КАБ. Також було більше 730 ударів дронами-камікадзе і понад 4 тисячі обстрілів позицій наших військ та мирних населених пунктів.
Читайте також
- У ГУР спростували фейки ворога про обміни полоненими
- Створено угруповання Сил безпілотних систем, проведено обмін полоненими. Головне за 20 червня
- Врятувала єдине, що залишилося від рідних: історія дівчини з Одеси, квартиру якої знищила РФ
- На Вінниччині зафіксовано спалах африканської чуми свиней
- Створено угруповання Сил безпілотних систем ЗСУ
- Мессі забив фантастичний гол на клубному чемпіонаті світу (відео)