Посол Трампа в НАТО став несподіванкою для Альянсу: чим займеться Метью Вітакер.


Сенат США підтвердив Меттью Вітакера на посаду посла країни в НАТО. Про це повідомляє Politico. За його підтвердження проголосували після тривалого протесту сенатора-демократа Корі Букера проти дій адміністрації Трампа.
Цей кандидат на посаду став несподіванкою для союзників, оскільки він не мав багато досвіду в зовнішній політиці та у сфері безпеки.
Однак очікується, що Меттью Вітакер буде підтримувати політику Трампа щодо збільшення військових витрат членів НАТО. Він наполягає на тому, що всі країни Альянсу повинні виконувати свої оборонні зобов'язання і виділяти не менше 2% ВВП на ці цілі.
Незважаючи на сумніви Трампа щодо принципу взаємної безпеки НАТО, Вітакер заявив, що адміністрація залишається відданою цьому принципу.
Сенатори США підтримують санкції проти Росії як засіб забезпечення миру в Україні.
Читайте також
- Білецький розповів, коли Україна зможе «забрати своє»
- Для вчителів запровадили нові правила мобілізації: хто отримає відстрочку на літо
- У Росії суд заборонив меми із Путіним, в яких його порівнюють з Гітлером
- Сили оборони знищують російські понтонні переправи біля Куп'янська
- Міноборони РФ почало продавати на металобрухт підбиті в Україні танки та БТР
- РФ залишилось до адмінкордону Дніпропетровщини менше 3 км – DeepState