Потужний тайфун на Тайвані: оголошено вихідний день та скасовано авіарейси (відео).


Тайфун "Кратон" забрав життя однієї людини на Тайвані, двоє зникли безвісти
На Тайвань надійшов потужний тайфун "Кратон", який привів до закриття державних установ і оголошення вихідного дня. За офіційними даними, внаслідок стихії одна людина загинула, двоє зникли безвісти і 70 осіб отримали поранення. Осередком тайфуну стало одне з міст на узбережжі Тайваню, де мешканців закликають залишатися вдома.
Тайфун призвів до скасування сотень авіарейсів та закриття шкіл, офісів та фінансових ринків. По всій країні були зафіксовані випадки падіння каміння та дерев, або 3500 домогосподарств залишилися без електропостачання.
Першою жертвою став чоловік у віці 70 років, якого під час обрізання гілок занесло в повітря на висоту 3 метри. Ще двоє людей зникли: одну змило на пляжі хвилями, а іншого знесло з мосту. У місті Фанляо пошкоджена дамба, але вже розпочаті ремонтні роботи.
Уряд оголосив 3 жовтня вихідним днем з метою мінімізувати наслідки стихії.
Читайте також
- В Україні визначили порядок функціонування мережі Центрів нацспротиву
- Водіям пояснили значення загадкових цифр у правах: що обмежує код "78"
- Землетрус у Стамбулі: момент поштовхів потрапив у прямий ефір (відео)
- «Яєчками» по «штукатурці». Відома філологиня рознесла вщент колегу, який оголосив фемінітиви необов'язковими
- Київ накриє спека до +26: Гідрометцентр розповів, на яку погоду чекати
- Як можна бути щасливими під час війни? Соціолог пояснив феномен українців