Reuters: Україна випустила вісім ракет ATACMS по складу боєприпасів у Росії.


Україна використала вісім ракет ATACMS у атакі на російський арсенал
За інформацією американського джерела, українські війська використали вісім ракет ATACMS у нападі на російський арсенал у Брянській області. З цієї кількості ракет, лише дві були знищені. Це суперечить заявам Міністерства оборони Росії, яке стверджує, що було збито п'ять з шести ракет, а пожежа на об'єкті була незначною. Українські джерела повідомляють, що атаці був підданий арсенал у Карачеві.
За повідомленнями The New York Times, CNN та NPR, це був перший випадок, коли Україна використала далекобійні ракети ATACMS проти Росії. За даними CNN, внаслідок атаки був пошкоджений російський арсенал.
Наразі офіційні представники США не підтверджують надання Україні дозволу на використання американської зброї для ударів по російській території.
Читайте також
- Кожен п'ятий дрон росіян застосовується на півдні України - Сили оборони
- Учасник бойових дій: як отримати статус тим, хто служить з 24 лютого 2022 року
- "Мертва зона" змушує росіян атакувати малими групами
- Росіяни бояться українського десанту на Кінбурнській та Тендрівській косах - Сили оборони
- Ворог атакував Київ дронами та ракетами: наслідки "прильотів"
- Операція під прикриттям: CNN дізнався, як у Трампа готували удари по Ірану