Що виявлено у збитому російському БпЛА С-70 «Охотник»? Деталі від ГУР.
08.11.2024
1845

Журналіст
Шосталь Олександр
08.11.2024
1845

За повідомленням Головного управління розвідки Міноборони, російський безпілотний літальний апарат С-70 "Охотнік", який був збитий на Донеччині, мав компоненти, виготовлені західними компаніями. Зокрема, у ньому була виявлена мікроелектроніка та інші технологічні складові від компаній з США, Німеччини і Швейцарії.
За даними Головного управління розвідки, Росія має чотири прототипи БПЛА С-70, які коштують близько 15 млн доларів. Зазначається, що ці безпілотники використовуються для атак на цивільну інфраструктуру України.
Крім того, було виявлено компоненти, вироблені західними компаніями, у ракетах, які постачає Північна Корея Росії для атак на Україну. Це спонукало Україну вимагати посилення санкцій проти РФ та КНДР.
Читайте також
- На війні загинув балетмейстер і хореограф Віктор Войников
- Війський хірург провів ампутацію під завалами: історія з Запорізького напрямку
- Одна з країн планує збільшити в рази грант за повернення мігрантів додому
- Черкаси: через атаку дронів зафіксовано декілька пожеж
- «Це лише прелюдія». Чубаров звернувся до мешканців Криму з попередженням
- Кремль у вогні. Допис Єрмака заінтригував мережу