У пунктах пропуску на кордоні з Польщею та Румунією введено тимчасові обмеження.
вчора, 18:50
452

Журналіст
Шосталь Олександр
вчора, 18:50
452

На пункті пропуску "Шегині - Медика" (на кордоні з Польщею) ввели тимчасові обмеження, повідомляє Держприкордонслужба.
Якщо ви плануєте подорож через цей пункт, вам варто знати наступне:
- На польському боці - у пункті "Медика" тривають ремонтні роботи, тому в'їзд до Польщі дозволено лише через дві смуги до 20:00, що зменшує кількість автомобілів, які проходять за годину.
- На українському боці - в пункті "Шегиня" також проводиться реконструкція, яка впливає на загальну пропускну здатність через демонтаж старого дорожнього покриття та проведення інженерних мереж.
Прикордонники рекомендують розглянути інші маршрути через менш завантажені пункти пропуску, такі як "Рава-Руська", "Смільниця" та "Нижанковичі".
"При плануванні поїздок слід пам'ятати про цю інформацію. З 7 липня до 3 вересня 2025 року триватимуть ремонтні роботи та реконструкція мосту через річку Тиса", - підкреслюють прикордонники.
За планами на майбутнє, до 2030 року Україна планує модернізувати 29 пунктів пропуску на кордоні та збудувати 17 нових. Також передбачено вдосконалення системи "єЧерга", яка уже діє на 28 пунктах пропуску.
У новині розповідається про тимчасові обмеження на чотирьох пунктах пропуску на кордоні - двох з Польщею та двох з Румунією. Ремонтні роботи та реконструкція впливають на пропуск засобів та пропускну здатність, тому подорожнім рекомендують розглянути альтернативні маршрути. Також оголошено про плани України до 2030 року з розширення та модернізації пунктів пропуску на кордоні.
Читайте також
- ЄС інвестує у залізничне сполучення Львів–Польща
- Сирський відповів на звинувачення комбата 47-ї бригади щодо Курщини
- Зеленський про розмову Трампа з Путіним: не впевнений, що у них багато спільних тем
- У Данії Зеленський вперше вручив відзнаку «Майбутнє України» іноземцю
- Туреччина ухвалила перший в історії країни закон щодо клімату
- Давали 30 секунд на обід. Український пілот розповів про жахи російського полону