У Росії запустили попередні продажі нового iPhone 16 – Reuters.


Ритейлери в Росії почали приймати передзамовлення на новий iPhone, хоча Apple забороняє його експорт. Ціна телефону вища, ніж у США, повідомляє Reuters.
Іноземні бренди, які не експортують свої товари до Росії, шукають шляхи до російських споживачів через країни, що не ввели санкції проти Росії. Смартфони надходять до Росії через Туреччину, Казахстан, Китай, Індію та ОАЕ.
Reuters не встановив точний маршрут нових iPhone до Росії.
Цікаво, що попит на новий iPhone вищий, ніж на попередні моделі, незважаючи на високу ціну та офіційну позицію Apple. Здається, "заборонений плід" дуже солодкий для російських споживачів.
У той же час Кремль перешкоджає "західному впливу" і забороняє чиновникам використовувати iPhone з-за спогадів про можливі спостереження з боку американських спецслужб. Apple відкидає такі звинувачення.
Нагадаємо, що раніше українські митники вилучили контрабандну партію з 16 iPhone.
Читайте також
- Шахраї хочуть заробити грошей на смерті Папи Римського: подробиці схеми
- Туреччина готується до нового сильного землетрусу: у зоні небезпеки 25 млн людей
- Популярні СПА-курорти Європи опинилися під загрозою зникнення
- Реєстр лудоманів торік поповнила рекордна кількість українців
- Пропав безвісти під час бойових дій на Донеччині. Згадаймо Віктора Савоніка
- Яку каву обирає покоління зумерів? Виробники помітили новий тренд