Україна отримує міжнародну фінансову підтримку для боротьби з економічними наслідками пандемії COVID-19.


Forever 21 подала заяву про банкрутство
Американська компанія Forever 21 подала заяву про банкрутство за розділом 11 Банкрутного кодексу США в неділю, що є другим разом за останні шість років.
Forever 21 OpCo зробила такий крок після того, як роздрібний продавець, що колись був відомий своїми доступними і модними одягами серед підлітків та молодих дорослих, не зміг знайти покупця для своїх близько 350 магазинів у США.
Зазначаючи, що більшість магазинів знаходяться у торгових центрах, продавець заявляє, що його роботу ускладнило зменшення кількості покупців та зростання конкуренції з боку онлайн-роздрібних продавців.
Деякими найбільшими конкурентами компанії в інтернет-торгівлі є Amazon, Shein та Temu.
Forever 21 ймовірно закриє решту магазинів з другим банкрутством
Forever 21 заснована в Лос-Анджелесі в 1984 році корейськими іммігрантами. У 2016 році компанія мала близько 800 магазинів у всьому світі, з них 500 були у США.
Ця мережа одягу зіткнулася з проблемами після першого банкрутства у вересні 2019 року, під час якого вона закрила понад 150 своїх 534 магазинів і продала решту.
Fast Fashion Forever 21 неспроможна задовольнити моління мілліеніалів
Наразі Forever 21 OpCo належить Catalyst Brands, створена 8 січня на основі злиття попереднього власника Forever 21 - Sparc Group - і JC Penney, торгової мережі у власності операторів торгових центрів і Simon Property Group, власників торгових центрів з 2020 року.
Forever 21 подала заяву про захист від банкрутства
Минулого місяця, коли стала відома інформація про наближення банкрутства, джерело, знайоме із ситуацією, розповіло Bloomberg, що компанія готується закрити принаймні 200 зі своїх залишених 350 магазинів в рамках процесу банкрутства.
За даними Reuters, Forever 21 OpCo планує провести розпродажі своїх магазинів, перебуваючи в процесі продажу та маркетингу під наглядом суду стосовно деяких або всіх своїх активів.
Конкуренція з боку Shein та Temu пришвидшила закриття магазинів
Магазини і веб-сайт в США залишаться відкритими для обслуговування клієнтів, і міжнародні магазини не постраждають.
У заяві, отриманій від Reuters, компанія вказала, що її оцінені активи складаються в діапазоні від 100 млн до 500 млн доларів, а зобов'язання - в діапазоні від 1 млрд до 10 млрд доларів. Заява показує, що у компанії від 10 001 до 25 000 кредиторів.
У разі успішного продажу Forever 21 може відмовитися від повного припинення діяльності для здійснення угоди минування.
Торгова марка та інтелектуальна власність Forever 21 належать Authentic Brands. Authentic продовжить контролювати бренд, який може існувати у якомусь вигляді. Генеральний директор Authentic Brands Джеймі Солтер сказав минулого року, що покупка Forever 21 була "найбільшою помилкою, яку я зробив".
"Forever 21 - одне з найвідоміших імен у швидкій моді. Це глобальний бренд, що базується в США, з майбутніми перспективами. Роздрібна торгівля змінюється, і, як і багато інших брендів, Forever 21 адаптується, щоб забезпечити правильний баланс між магазинами, електронною комерцією та оптовою торгівлею", - сказав глобальний президент ліфестайлу Authentic Brands Group Джаррод Вебер в заяві для FOX Business.
Читайте також
- Заступ на пост президента України: Зеленському вдалося завоювати через 70% голосів
- Названо кращі міста для життя в Україні в 2021 році
- Ще одна країна включила українську мову до офіційного списку мов
- Переведені на Українську мову і зайвих деталей відсутні
- Коронавірус в Україні: нові випадки зафіксовані протягом останньої доби
- В Україні зростає виробництво м'яса