Українська фігуристка з Харкова потрапила до Книги рекордів Гіннеса.


Українка встановила світовий рекорд за кількістю обертів на ковзанах-ходулях
Українська фігуристка з Харкова Аліса Пілішенко стала рекордсменкою, встановивши глобальний рекорд за кількістю обертів на ковзанах-ходулях. Під час виступу в Києві вона виконала 34 обертання за 30 секунд на ковзанах-ходулях, які дозволяють фігуристам ковзати на висоті 50 см.
View this post on Instagram
На офіційному сайті Книги рекордів Гіннеса було відзначено, що досягнення української спортсменки підкреслює, що в фігурному катанні немає меж щодо досягнення високого рівня майстерності. Сама Аліса прокоментувала свою перемогу в Instagram, сказавши: "Багато речей здаються неможливими, доки ти не зробиш їх".
У інтерв'ю BBC фігуристка пояснила, що у Харкові всі льодові арени зруйновані, і тому вона прийшла до тренажерного залу для тренувань. Тривале заняття фігурним катанням почалося для неї ще у чотирирічному віці, а на ковзани-ходулі вона вийшла вперше у 2019 році. Їй доводиться трудитися наполегливо, оскільки для стабільності на металевих конструкціях потрібно твердо фіксувати та стягувати ноги.
Також слід зауважити, що киянин Віталій Пльонсак увійшов до Книги рекордів України, пробігши щоденно не менше 10 кілометрів протягом п'яти років, одного місяця та трьох днів без жодного пропуску. Ці досягнення підтверджують високий рівень українських спортсменів у різних гранях спорту.
Читайте також
- Україна вийшла у фінал Золотої Євроліги з волейболу: коли вирішальна гра
- Шалені гроші. Ексгравець «Зорі» розповів, скільки «Шахтар» платив у 2012 році за нічию з «Динамо»
- «Реал» хоче придбати нападника збірної Німеччини – ЗМІ
- Українські п’ятиборці здобули бронзу чемпіонату Європи U17
- Володар Суперкубка УЄФА потрапив у базу «Миротворця»
- Жіноча збірна України з футболу провела товариську гру проти Польщі