Українські десантники затрофеїли сім російських танків на Курщині (відео).


Українські десантники у Курській області вже затрофеїли сім російських танків, зокрема новітній Т-90М. Про це повідомили Десантно-штурмові війська ЗСУ на своєму телеграм-каналі.
80-я окрема десантно-штурмова Галицька бригада затрофеїли новітній Т-90М, чотири машини Т-80 БВМ та два танки Т-72.
Один з військовослужбовців, Богдан, зазначив: "Я завжди мріяв затрофеїти російський танк". Він разом з побратимами та представниками СБУ захопили декілька нових Т-80 БВМ на околицях міста Суджа в перші дні боїв на Курщині.
Офіцер-танкіст Дмитро заявив, що захоплені панцерники стануть поповненням і підсилять танковий кулак львівських десантників у майбутніх боях із росіянами.
Реакція НАТО
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вперше відреагував на наступ України на території Росії і заявив, що операція ЗСУ у Курській області є законною.
У Курській області Сили оборони України просунулися до 2 км та взяли під контроль 5 кв. км територій. Залишається складна, але контрольована ситуація на решті напрямків.
Влада Російської Федерації створює нові добровольчі загони територіальної оборони у відповідь на вторгнення ЗСУ в Курську область.
За оцінками Інституту вивчення війни, просування ЗСУ в Курській області уповільнилося, але українські військові намагаються утримати контроль над районами, які вже взяли під свій контроль.
Читайте також
- Суддя «МастерШеф» повідомив про стан колеги, яка через ракетну атаку втратила все
- Скандал з Гусаковим, якому міськрада Львова виділила 3,5 млн. грн: реакція Садового
- Чи планується відключення світла влітку? Відповідь Міненерго
- Штраф за бутерброд: авіакомпанії попереджають пасажирів про правило
- США десятиліттями шпигували за Росією за допомогою крихітного підводного човна
- Сі Цзіньпін заборонив китайським чиновникам ходити до ресторанів через пияцтво