Українські хакери нагадали росіянам про другу річницю звільнення Херсона.


Українські хакери успішно використали атаку на компанії з Росії
За інформацією Збройних сил України, після звільнення Херсона від окупаційних військ, українські хакери вдалося успішно здійснити 14 вторгнень на веб-сайти компаній з Росії.
Хакери зацікавилися сайтами підрядників, які працюють на окупованих територіях, а також російськими ЗМІ, що підтримують агресію РФ. Це дозволяє їм отримати доступ до конфіденційної інформації про російські війська, яка зберігається в таємному архіві.
Українським хакерам також вдалося проникнути до російських телекомпаній та показати правдиві відео з війни в Україні, а також заклики окупантам капітулювати. Це сприяє поширенню достовірної інформації на території РФ.
Крім того, українські хакери атакують російські банки, які незаконно працюють в Криму. Це важлива частина боротьби українського народу проти агресії РФ.
Читайте також
- Росія вдарила по багатоповерхівці у Краматорську
- Росія атакувала Суми: пошкоджено приватні будинки
- Лінія фронту станом на 21 червня 2025. Зведення Генштабу
- На Дніпропетровщині через атаку FPV-дрона постраждали поліцейські
- У Полтаві: 19-річний хлопець упав з даху ТРЦ
- У селі на Вінниччині вперше за 27 років народилася дитина