Українські метальники молота візьмуть участь у «золотих» етапах Континентального туру.
29.05.2025
603

Журналіст
Шосталь Олександр
29.05.2025
603

Участники Континентального туру з метання молота Михайло Кохан та Ірина Климець взяли участь у змаганнях у Польщі та Кенії відповідно. Кохан брав участь у Меморіалі Ірени Шевінської, де змагався з топовими метальниками молота, а Климець виступила в Найробі на шостих міжнародних змаганнях цього сезону.
Irena Szewińska Memorial-2025. Метання молота (чоловіки):
Серед учасників цього турніру з метання молота у Польщі були Михайло Кохан (Україна), а також Бенце Халаш, Войцех Новіцькі, Павел Файдек та інші сильні спортсмени.
У змаганнях в Кенії серед фавориток були представниці Канади, Польщі та США, а також українка Ірина Климець. Вона вже брала участь у подібних змаганнях і показувала гідні результати.
Kip Keino Classic-2025. Метання молота (жінки):
Серед учасниць цього турніру була і Ірина Климець, яка виступила разом з іншими сильними спортсменками з різних країн. Цей день обіцяв бути насиченим та захоплюючим для уболівальників.
Участь у "Золотих" етапах Континентального туру в Польщі та Кенії була успішною для Михайла Кохана та Ірини Климець. Вони продемонстрували високий рівень майстерності та відвагу під час змагань. Бажаємо їм подальших перемог та успіхів у майбутніх змаганнях!
Читайте також
- Трилер у Франції. Світоліна здобула складну перемогу на «Ролан Гаррос»
- Визначився чемпіон другої ліги з футболу
- Модрич може приєднатися до Анчелотті – ЗМІ
- «Ліверпуль» хоче купити гравця німецького клубу за 130 млн євро – ЗМІ
- Новий рекорд. Transfermarkt оновив вартість Трубіна
- «Реал» підписав контракт з зірковим англійським гравцем: деталі угоди