Унікальні кадри після вбивства президента Кеннеді продані на аукціоні.


На аукціоні в США був проданий відеозапис, на якому показано кортеж президента Джона Кеннеді, який поспішав до лікарні після замаху. За цю плівку покупець заплатив 137,5 тис. доларів.
Ці історичні кадри були зняті Дейлом Карпентер-старшим 22 листопада 1963 року, одразу після замаху на американського президента. Ролик триває близько 10 секунд і показує, як кортеж Кеннеді рухається по автостраді Далласа до лікарні. Син оператора знайшов запис багато років після його зняття.
Крім цього, незалежний кандидат у президенти США Роберт Кеннеді-молодший розглядає можливість відмовитись від участі в виборах та підтримати республіканця Дональда Трампа. Помічниця кандидата Ніколь Шанхан заявила про розгляд декількох варіантів подальших дій, включаючи створення нової політичної партії. Тим не менш, команда Кеннеді-молодшого не виключає можливості перемоги Камали Гарріс через розпорошення голосів.
Читайте також
- Дощі відступлять: Гідрометцентр порадував мешканців Київщини прогнозом погоди
- Масштабний блекаут в Іспанії 28 квітня: названо причину
- Польща фіксує перебої сигналів GPS над Балтійським морем: підозрює Росію
- На Україну сунуть дощі та похолодання
- Патронат працює: 650 дітей залишилися в сім'ях замість будинків дитини
- США відновлюють затримання усіх без виключень мігрантів – Washington Post