В Україні відкриють представництво Офісу Японської організації зовнішньої торгівлі.
21.08.2024
1804

Журналіст
Шосталь Олександр
21.08.2024
1804

Україна отримає представництво Японської організації з розвитку зовнішньої торгівлі (JETRO).
За інформацією Міністерства економіки, це дозволить збільшити розвиток партнерства та сприяти глибшому діловому співробітництву між компаніями України та Японії.
"Міністерство економіки України завершило переговори й зареєструвало представництво Японської організації з розвитку зовнішньої торгівлі (JETRO) в Україні. Відкриття представництва JETRO в Україні є стратегічним кроком, результатом продуктивних переговорів з урядом Японії, і знаменує початок нового етапу співпраці між нашими країнами. Ми прагнемо створити сприятливе бізнес-середовище, яке приваблюватиме японські інвестиції та сприятиме міцному партнерству між українськими та японськими компаніями", - наголосив заступник міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка.
За його словами, Японія надасть 188 мільйонів доларів на підтримку проєктів економічного відновлення України. Серед пріоритетів України – енергетика, ЖКГ, критична інфраструктура, гуманітарне розмінування та підтримка бізнесу. Створення офісу JETRO прискорить впровадження японських технологій в нашій країні та відкриє нові ринки для продукції японських брендів, яка буде вироблятись в Україні.
Читайте також
- Reuters: Трамп відхилив ізраїльський план вбивства верховного лідера Ірану
- Атакують із трьох напрямків: ISW розповів про нову фазу наступу Росії
- Європа запропонувала Ірану екстрені переговори
- Дрони атакували завод зі збирання "Шахедів" у Єлабузі: у двох містах закрили аеропорти
- Ізраїль попросив США допомогти з ударами по ядерних об'єктах Ірану
- Ліквідовано одного з командирів окупаційного «ополчення» на Запоріжжі