WSJ розкрив нові цілі України: Ростовська область під загрозою Storm Shadow та ATACMS.


За даними видання The Wall Street Journal, Україна здатна запустити ракетні удари проти стратегічних об'єктів в Росії, зокрема в Ростовській області.
Надання дозволу союзниками на використання далекобійної зброї проти цілей в Росії створило загрозу для російських військових об'єктів. За допомогою ракет ATACMS і Storm Shadow Україна може атакувати близько 200 потенційних військових цілей.
Інститут вивчення війни (ISW) підкреслює, що українські сили можуть вибрати ще більше потенційних цілей, включаючи мобільні об'єкти і військові штаби. Знищення штабу бригади або дивізії може призвести до паралізу російських військових протягом кількох днів.
Особлива увага приділяється Ростовській області, де знаходяться чотири аеропорти, що мають важливе значення для російських військ, що перекидаються на сході України.
Ракетні удари в цьому регіоні можуть негативно вплинути на російську логістику і ускладнити рух військ. Поки невідомо, чи існують обмеження щодо вибору цілей та регіонів для українських атак з боку США.
Також варто згадати наслідки удару Storm Shadow по Курській області.
Читайте також
- "Мирні зусилля Трампа": Єрмак зробив важливу заяву в Лондоні
- Чорний маршрут окупації: які судна вивозять українське вугілля з Маріуполя до РФ
- "Припинення вбивств": Зеленський заявив про готовність України негайно припинити вогонь
- Рій дронов атакував завод із виробництва "шахедів" у Росії
- Енергетична допомога: донори вклали 1,2 млрд євро у відновлення української інфраструктури
- Полонені й зниклі безвісти: оприлюднено статистику та шляхи повернення українців