Жіноча збірна України з футболу провела товариську гру проти Польщі.


Сьогодні, 27 червня, відбувся товариський матч між жіночою збірною України та командою Польщі у містечку Мелець.
Жіноча збірна України нещодавно вийшла з групи в Лізі націй і вперше здобула кваліфікацію до Ліги А, тоді як Польща готується до свого дебюту на європейському чемпіонаті у Швейцарії з 2 по 27 липня. Команда Польщі не програє з липня минулого року.
Матч розпочався з великою агресією. Українські гравці провели гостру атаку на початку гри, але пропустили гол. Господарки поля змогли відкрити рахунок на 18-й хвилині та подвоїти перевагу на 64-й хвилині. Пізніше вони забили ще два голи, завершивши матч з рахунком 4:0.
Товариський матч
Польща - Україна - 4:0 (1:0)
Голи: Єдлінська (18), Томасяк (64), Адамек (90+4), Кокош (90+6).
Також були оголошені всі пари 1/8 фіналу клубного чемпіонату світу з футболу, а також деталі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, де "Динамо" зіграє з переможцем пари "Жальгіріс" - "Хамрун Спартанс" 22/23 та 29/30 липня.
Ці матчі стануть першими офіційними для "Динамо" у новому сезоні, при цьому перший грають на виїзді, а другий - вдома.
Підсумок: Жіноча збірна України зазнала поразки в товариському матчі з командою Польщі з рахунком 4:0, після того як господарки забили чотири м'ячі. У той же час "Динамо" готується до нового сезону, де зіграє у другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.Читайте також
- Україна вийшла у фінал Золотої Євроліги з волейболу: коли вирішальна гра
- Шалені гроші. Ексгравець «Зорі» розповів, скільки «Шахтар» платив у 2012 році за нічию з «Динамо»
- «Реал» хоче придбати нападника збірної Німеччини – ЗМІ
- Українські п’ятиборці здобули бронзу чемпіонату Європи U17
- Володар Суперкубка УЄФА потрапив у базу «Миротворця»
- Визначився чемпіон України з футболу серед аматорських команд